ویدئوی جدید لیلافروهر به نام "بدون ایران نمیمیره: تقدیم به مبارزان راه آزادی ضبط و پخش گردید.لیلافروهر این هنرمند نامدار وطن، با عشق به ایران زندگی می كند.احساس عشق به وطن را می توان در بسیاری از ترانه ها و آثاری كه اجرا كرده است دید.آخرین كار میهنی لیلا فروهر ترانه ی زیباییست به نام "بدون ایران نمیمیره" كه سازنده آهنگ و ترانه از هنرمندان داخل ایران هستند.این ترانه زیبا هفته گذشته برای نخستین بار انتشار یافت. موزیك ویدئوی زیبای این آهنگ و ترانه كه نشان دهنده لحظه های رنج و مبارزه مردم برای آزادی است توسط مهران راوی ساخته شده است.لیلافروهر در این خصوص می گوید:

 - بغض سنگینی در یكی دو ماه گذشته در گلویم به وجود آمده بود كه با این ترانه توانستم این بغض را بشكنم.باید برای جوانانی كه با دست خالی در برابر گلوله ستم ایستاده اند كاری می كردم. این ترانه تنها چیزی بود كه توانستم عرضه كنم. موضوع شعر این آهنگ زیبا كه با نام "بدون ایران نمیمیره"  عرضه كرده ام بیان مبارزات و قهرمانی های جوانانی است كه برای ایران مبارزه می كنند، برای آزادی مشت گره می كنند و جان نثار می كنند. خود میمیرند تا ایران عزیزشان و ایران عزیزمان زنده بماند.حركت این جوانان بالاترین مرحله عشق و ایمان به مام وطن است و مام وطن نیز سر این كشته شدگان عشق به وطن را ، بر زانوی خود قرار می دهد و برایشان اشك حسرت می ریزد.هنگامی كه لیلا حرف میزند سایه اندوه نمناكی بر چشمانش سایه می گسترد و چشمان زیبایش به اشك می نشیند.آهنگ زیبای بدون ایران نمیمیره با همكاری شركت كلتكس بر روی آیتونز و سایتهای رادیو جوان و آمازون قرار گرفته است.می توانید ضمن دیدن این ویدئو با گذاشتن پیامهای خود و یا با دانلود آن از سایت یوتوب و  آیتونز از این اثر زیبا و جاودان حمایت كنید.

http://www.youtube.com/watch?v=wA۹y_G۷vWns

http://www.radiojavan.com 


دئوی جدید لیلا فروهر به نام " بدون ایران نمیمیره" تقدیم به مبارزان راه آزادی به زودی ضبط و پخش خواهد شد.لیلا فروهر در برنامه های اخیر خود مردم را به اتحاد و همبستگی و حمایت از جنبش خودجوش مردم ایران تا رسیدن به آزادی دعوت خواهد كرد.لیلافروهر هیچگاه جز هیچ گروه و حزب و دسته ای نبوده و نخواهد بود.راه او راه مردم ، و خواسته ی او آزادی برای ایران و ایرانی است